Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Várjak még vagy hívjam az orvost?

Várjak még vagy hívjam az orvost?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem volt ilyen erős vérzésem. Ma jött meg és szó szerint folyik belőlem. A maxi betét is egy óráig elég kb. Császárral szültem 6 éve, akkor remegtem és fáztam ennyire pedig 26 fok van bent. És nem volt ilyen erős vérzésem még szülés után sem.

2020. okt. 29. 17:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%

Oke. Akkor csak egy eros loket volt. Van, hogy egyszerre sok tavozik, utana szunet. Eloszor plane ijeszto.

Vegul te csinaltad jol. Csak igerje meg mindenki, ha tenyleg nagyon verzik, nem halogat.

2020. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Azért másnap azért jelentkeztem a dokinál. Kaptam cseppeket, meg a nyelvem alá valami gyógyszert aztàn jobb lett. Cisztám volt és valószínű az okozta, hogy kiürült.
2020. nov. 1. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!