Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hete volt abortuszom ( 11...

1 hete volt abortuszom ( 11 hetes), elmúlt a vérzésem 3 napja, de most újra bevéreztem (egy tisztasági betétnyi) erős hüvelyi görcs mellett? Hívjam az orvosom? Mit csináljak? Várjak még?

Figyelt kérdés
Mostmár nem görcsölök. Köze lehet ahhoz, hogy a párom tegnap este csak a körme végét bedugta és kb 10 másodpercig ujjazott?
2012. márc. 17. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
már ne haragudj de elég sok eszetek lehet h abortusz után ujjaztatod magad,ha összeszedsz vmi fertözést ne csodálkozz.
2012. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tiszta volt a keze, tudjuk, hogy hülyeség volt.
2012. márc. 17. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1 héttel abortusz után nem lehet sem szexelni, sem ujjazni, sem semmi hasonlót csinálni.

Gondolom ezt mondta az orvosod is.

Nem ártana felkeresned az orvosod. De az sem lenne rossz, ha betartanád az utasításokat.

2012. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó, köszi már én is tudom. Egyébként az lehetetlen, hogy ilyen korán megjöjjön? Csak mert olvastam a neten, hogy egy lánynak másfél héttel e beavatkozás után jött meg.
2012. márc. 17. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ujjazni akkor sem szabad ha megmosod a kezed,ugyanis a köröm alatt vannak baktériumok,kérdezd meg a nőgyogyászod,majd jól lecsesz.
2012. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem menstruáció, majdnem biztos, és igen,bőven lehet köze a barátod körméhez. Mindenképpen hívd az orvosod, és mihamarabb nézzenek rá.
2012. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Eszed, mint a hintalónak... meg a pasidnak is.
2012. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
istenem..
2012. márc. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!