Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex óta fáj/viszket?

Szex óta fáj/viszket?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Párommal tegnap előtt voltunk együtt. Kicsit durvára sikeredett az együttlét, pluszban elég száraz volt a terep es néha emiatt picit fajt is.


Utána természetesen mentem fürdeni, továbbra is fajt ott lent (egyertelmuen olyan fájdalom volt ami a szárazság miatt alakulhatott ki, mintha “kidörzsölődött” volna”). Majd ez tegnap is tartott, ma viszont már nem érzem a fájdalmat, de még mindig pirosas és duzzadt a huvelybemenetnél illetve néha viszkető érzést vált ki.


Volt már ilyen egyszer, ugyanígy szex után, de elmúlt 1-2 napon belül.


Amennyiben van hasonló tapasztalatotok, kérlek osszatok meg velem hogy mi okozta. Legutóbb voltam orvosnal, szerinte nem gomba/bakteriális fertőzés... de akkor mi lehet? A viszketést nem gondolnám, hogy a durvább együttlét okozta.


Köszönöm a segítséget



2020. okt. 29. 21:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Amikor telibeélvezi a puncikát
2020. okt. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Felfogtam amit írtál csak nem kapcsolódik a kérdéshez.
2020. okt. 29. 22:58
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Elélvez gyorsan, aztán utána lehet folytatni, meg van oldva a síkosítás.
2020. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Okos vagy
2020. okt. 29. 23:02
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Most ebben mi a probléma?
2020. okt. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Igazán semmi, csak nem túl praktikus
2020. okt. 29. 23:06
 17/20 anonim ***** válasza:

Valószínűleg gombád lett. A candida albicans normál körülmények között is ott van a hüvelyflórában, nálad viszont két olyan tényező is van, ami elősegíti az elszaporodását: a fogamzásgátló és a hámsérülés.

Az orvos miből állapított meg, hogy "szerinte nem gomba"? Ránézett? A mikroszkópos kenetvizsgálat az egyetlen tuti módszer a gomba diagnosztizálására, még a laboratóriumi tenyésztés is számtalanszor ad fals negatív eredményt.

Egyébként a két fenti tényező akár bakteriális fertőzésre is utalhat, menj olyan orvoshoz, aki ért is a nőgyógyászathoz, nem csak a diplomáját vette át.

2020. okt. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Igen, ránézett 😂

Illetve volt egy másik incidens is akkor pedig felírt valami kenőcsöt meg kúpot, akkor meg elvileg mind a kettő volt gomba is meg bakteriális is. És én úgy tudtam hogy ilyenkor a partnert is kezelni kell hogy ne adja vissza, de az orvos azt mondta ez nem szükséges.

Ebben is tévedett esetleg?


Akkor el is megyek szépen egy másik orvoshoz, hogy adjon már rá valamit. Bár mára már elmúlt a fájdalom/viszketes meg a duzzanat is.

2020. okt. 30. 09:22
 19/20 anonim ***** válasza:
Igen, jól tudtad, a partnert is kezelni kell.
2020. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor lehet ez is a probléma része.
2020. okt. 30. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!