Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nő szőr a mellbimbómon?

Miért nő szőr a mellbimbómon?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és a bimbóm tájékán észleltem pár szál szört. Ez normális? Vagy menyjek vele orvoshoz? Mit tudok ellene tenni? Egyébként máshol még nem szőrösödöm. A válaszokat elöre is köszönöm.

2020. okt. 30. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A bimbóudvar szélén normális.
2020. okt. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked, én 16 évesen már évek óta szőrösödtem. Ez genetika kérdése is, hogy kinek hol nő, ha nem az arcod kezd szakállas lenni, akkor teljesen normális, ilyen helyen is.
2020. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos normális.

De azért lehet csináltatni egy hormonvizsgálatot.

2020. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A szőreltávolítás lehetséges.

Leghatásosabb lézerrel, ami végleges eltávolítást jelent. Epillálásnak nevezik. Sok kozmetikai szalon is elvégzi. Az ár változó.

Nőknél, férfiaknál (náluk gyakoribb) egyaránt előfordul.

Azt írod, hogy máshol még nem szőrösödsz. Ezt úgy értsük, hogy 16 éves létedre még nem nőtt ki a fanszőrzeted (hónaljakon, szeméremtájékon)?

Lány vagy (gondolom), vagy fiú? Ebben a korban a fanszőrzetnek már rég meg kell jelennie.

2020. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!