Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális hogy már most van...

Normális hogy már most van szőr a mellbimbóm körül?

Figyelt kérdés
Egyáltalán normális hogy van ott szőr? A minap arra lettem figyelmes, hogy egy sötét barna szőrszál kinőtt a mellbimbóm mellett. Ez normális? Kort privatban írok. Az értelmes válaszokat előre köszönöm!!

2019. febr. 27. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez bizony tejesen normális fiúk esetében .
2019. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Még lányok esetében is szokott 1-2 szál lenni. De mondjuk gyerekként már nem feltétlen.

Én mondjuk meg szoktam válni tőlük és sokan mások is. Borotva, csipesz, vagy ami neked tetszik, feltéve ha zavar

2019. febr. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális, hogy szőr nőtt a mellbimbód mellett, bár elég fura, ha csak egyetlen szál. Feltehetőleg, majd felbukkan még több is. Nem mindenkinek szőrösödik azon a részen, de teljesen elfogadható és normálisnak mondható, ha már elkezdtél serdülni vagy kamaszodni.

Máshol mennyire szőrösödsz és hány éves vagy?

2019. febr. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesan normális, főleg ha szőrösebb tipus vagy. Nekem is elég korán kezdődött. F.
2019. febr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!