Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebben a hónapban kétszer jött...

Ebben a hónapban kétszer jött meg a menstruációm,többi lennt Valaki tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szóval megjött amikor meg kellett neki oktober 4.-én ezzel nem is volt semmi probléma nem is görcsöltem pedig rettenetesen szoktam,viszont elég kis mennyiségű volt a vérzés furcsáltam is kicsit de nem kerekítettem neki nagy feneket. Elmúlt 9.-ikén

Aztán 24.-ikén reggel durva hasfájasra ébredtem úgy fájt mint amikor megszokott jönni,pisilésnél láttam hogy megjött,görcsöltem ahogy szoktam és nagyon sok vér távozott belőlem az első három napon! Nem szokott ilyen sok ezért is furcsáltam amugy november 2-3 körül kellett volna megjönnie,miért lehetett ez? Valaki járt már hasonlóan?



2020. okt. 31. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A hormonális egyensúlyod felborult. Nem jelent semmit, hónap elején nem tisztultál ki eléggé, ezért volt erősebb a második. Ez még a normális gyakoriság, akkor érdemes elmenni orvoshoz, ha később is probléma van.
2020. okt. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jártam már így én is, hogy hónap elején is megjött meg a hónap utolsó napjaiban is, de nem tudom mitől/miért lehetett ez.

Ha többször előfordul keresd fel a nőgyógyászod!

2020. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!