Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kínzó derék és hasfájás?

Kínzó derék és hasfájás?

Figyelt kérdés
ma reggel kezdődött nagyon fájt a derekam és az alhasam, vettem be gyógyszert elmúlt de mikor ettem rosszabb lett megint nagyon fáj..esetleg lehet valami gyulladás vagy fertőzés miatt? (A héten a hüvelyemnél fájt es viszketett de mar elmúlt) Orvoshoz csak holnap délután tudok menni :(
2020. nov. 1. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
vesekő?
2020. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Főleg a jobb oldalon fáj oldalt vese körül
2020. nov. 1. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem peteéréskor fáj az alhasam/derekam.
2020. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de ilyen fájásaim nekem mindig valamilyen (nem túl súlyos) vírusfertőzést jeleznek. A derékfájás ugyanis a gerincből kilépő idegek enyhe gyulladását jelenti (tudvalevőleg a herpeszvírusok az idegrendszerben dekkolnak) és a bél nyálkahártyát is sokszor vírusok támadhatják meg (hogy uigyanaz a vírus-e, azt nem tudni). Aki erre fogékony, az egy idő után tudja, miről van szó. Hasfájásra a Bolus adstringens vált be nekem, derékfájás ellen a Voltaren vagy más dilofenák tartalmú gyógyszer.
2020. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!