Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SURGOS napok ota nagyon...

SURGOS napok ota nagyon gorcsol az alhasam igazabol annyira mint amikor megjon ez mitol van? tobbi lent

Figyelt kérdés
Szoval az a baj, hogy par napja elkezdett fajni a hasam, eloszor kevesbe es meg ugy figyelmen kivul tudtam hagyni viszont mar egyre jobban faj, annyira, mint amikor megvan, de meg eleg sok ido még varhatoan megjon szoval nem ertem, hogy mi valthatja ki, semmilyen folyásom nincsen viszont tegnap lázas voltam es felek, hogy azt is ez valtotta ki. Nőgyógyászhoz a legutolso esetbe szeretnék csak fordulni mivel nagyon durvan ram tud jonni az a fajta vizsgalatok elott a panik. Ha tudtok valamit esetleg, hogy mitol lehet ez, vagy akarmi tenyleg, akkor azt nagyon szepen koszonom illetve tanacsokat is hogy esetleg mitol lehetne jobb. Legyen szep hetvegetek es elore is koszonok mindent<3

2020. okt. 23. 06:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhesség kizárt?
2020. okt. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne csinálni egy terhességi tesztet (ha van értelme).
2020. okt. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig az orvos lenne a jó megoldás, mert ez magától nem fog elmúlni, és lehet (veszélyes) oka is.
2020. okt. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül nőgyógyászati a probléma, lehet más is. Kezdj a házidokidnál, ha nem is tudja megmondani, mi a baj, de be tudja tájolni, így meg tudja mondani, hogy a belgyógyászati, a sebészet, vagy a nőgyógyászati célozd meg!
2020. okt. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!