Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt másfél...

Menstruáció előtt másfél héttel mi lehet a barnás (inkább alvadt vér jellegű) folyás?

Figyelt kérdés
Nem sok. Kevés tegnap vettem észre este. Ovuláció után vagyok kb. 4 nappal.

2020. nov. 1. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kis hormonzavarra, a normálisnál alacsonyabb progeszteronszintre gondolnék.
2020. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nehezítheti is a teherbeesést vajon?
2020. nov. 1. 21:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen igen, ha progi hiány, nem tud beágyazódni.
2020. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Volt, egy terhességem, sajnos rendellenesség miatt az a baba elment. :( most újra próbálkozunk, és ezt tapasztaltam. Remélem azért van esély, hogy sikerül. Első baba lenne.

Köszönöm a válaszod!

2020. nov. 1. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Esély van attól még. De ha rendszeresen tapasztalsz ilyen vérezgetést, és fél év alatt nem jön össze a baba, akkor szerintem menj el orvoshoz, valószínűleg elküld hormonszint-vizsgálatra. Ha csak a progi hiány a probléma, az simán kezelhető.
2020. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!
2020. nov. 1. 23:36
 7/8 anonim válasza:
Szia! Nekem akkor volt ilyen problémám, amikor nem megfelelő volt számomra a fogamzás gátló tabletta. Az én menzeszem mindig 31 napra jött meg, a gyógyszer ezt megkísérelte "átállítani" és akkor jelentkezett nálam ez a panasz. Letettem a gyógyszert és azóta nem tapasztaltam ezt. Egyértelmű volt a hormon probléma... Gondolom a baba projekt miatt ez a gyógyszer kérdés nálad nincs, tehát irány az orvos és a hormonszint vizsgálat, ahogy azt korábban javasolták.
2020. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Igen, sosem szedtem fogamzásgátló tablettát. Nem tudom mi lehet. Holnap megírom mire jutottunk. :)

2020. nov. 2. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!