Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kínzó, szúró fájdalom a...

Kínzó, szúró fájdalom a hüvelyben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már hónapok óta fájdogál hetente többször a hüvelyem. Szúró jellegű a fájdalom, sokszor könnyet csal a szemembe.. Másodpercekig, többször percekig tart. Eddig nem mentem vele orvoshoz, mert kínos téma, és még sosem voltam nőgyógyásznál (17 vagyok). De mostanában egyre rosszabb a helyzet. Nem élek aktív nemi életet. Milyen oka lehet, ami miatt hónapok óta fennállhat ez a probléma?

2020. nov. 2. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet gyulladás, ami oda kisugárzik. Nem tapasztalsz eltérést a hüvelyváladékban?
2020. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem tapasztaltam változást.
2020. nov. 2. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam vesekő elmozdulása okozott hasonló tünetet. Sokáig vissza-visszatérő jelleggel. Voltam nőgyógyásznál, urológusnál, nőgyógyászati vizsgálat, ultrahang, vizelet vizsgálat, mind negatív lett. Aztán egyszer begörcsölt, klasszikus vesekólika. Leírhatatlan. Kb.egy héttel később kipisiltem 3 db követ, amiket az ultrahangon nem láttak. Szerencsére elég kicsik voltak ahhoz, hogy kijöjjenek. Első körben én mindenképpen javasolnám, hogy menj el nőgyógyászhoz. Ha nem talál semmit, akkor is tovább tud irányítani máshova. Legvalószínűbb, hogy urológushoz. Addig is figyelj, hogy elegendő folyadékot igyál, ez minden szempontból fontos. Jobbulást.
2020. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezen mi a kínos téma? Soha nem fogom megérteni.

Kínos dolog az egészséged?

Itt ki tudja mitől van?! Csak az orvos fogja tudni megmondani.

Vagy gyulladás, vagy hüvely endometriózis vagy más.

2020. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. nov. 3. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!