Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véres vizelet kezelése ?

Véres vizelet kezelése ?

Figyelt kérdés

Sajnos jelenleg nem elérhető az orvosom,délután 1kor fogad hívásokat,ezért addig kénytelen vagyok megpróbálni magamat gyógyítani. Véres a vizeletem,eléggé fáj is,ha pisilek,és a legrosszabb az,hogy szinte folyamatosan késztetést érzek a pisilésre,így aludni sem nagyon tudok tőle,hiszen folyamatosan jönnöm kell a mosdóba. Egy rendes pisilés után a vizelet már csak cseppekben csurdogál belőlem,ezért is rossz a wcn görnyedni az éjszaka közepén. Annyi tanácsot kaptam egészségügyis ismerőstől,hogy öltözzek fel,a vese és a hólyag legyen melegben,tegyek rá vizespalackot,és igyak sok folyadékot. Valakinek egyéb tipp,addig,amíg nem jutok antibiotikumhoz? Mivel próbálkozzak? Köszönöm előre is.

19/L


2020. nov. 3. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
C vitamin, tőzegáfonya tabletta, de 13 óráig már nem sok értelme van bármit is beszedni.
2020. nov. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Véres vizelet, pluaz a fájdalom minden urológián vagy nephrológián sürgős esetnek számít, én a saját orvosodat nem várnám meg, míg eléred, ő valószínűleg úgyis oda küldene tovább.
2020. nov. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is az a helyzet.
2020. nov. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szedni ne szedj rá semmit, amíg orvos nem mond semmit. Plusz, amit a 2-es mond, lehet jobb inkább azonnal kórházba menni, mert a háziorvos telefonon át azért nem nagy diagnosztikára képes ez a tünet meg akár instant pár nap kórházi befekvést is hozhat magával.
2020. nov. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!