Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lactofeel hüvelygél?

Lactofeel hüvelygél?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elkaptam valamilyen fertőzést, nőgyógyászhoz viszont csak a jövő héten tudok eljutni. Ma már nem bírtam az égő, viszkető érzést, úgyhogy elmentem gyógyszertárba, ahol Lactofeel hüvelygélt és Beliema krémet adtak. Érdekelne, hogy van e valakinek ezekkel tapasztalata, illetve normális e, hogyha a hüvelygélt használom, akkor majd le tudnám kaparni a falat annyira ég és viszket a hüvelyem..

Esetleg ha van valakinek valamilyen bevált módszere amivel tudnám enyhíteni a panaszokat amíg el nem jutok orvoshoz, akkor azt is szívesen meghallgatom.



2020. nov. 3. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi lett veled végül? Én egy hosszú gyógyszeres kezelés után alkalmazom, de engem is kicseszettül csíp
2022. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Valami infó lányok? Nekem most egy fél óráig cseszettűl égett és fájt a lactofeeltől a hüvelyem, de el is múlt egy harminc perc után, de nem tudom folytassam e a kezelést.
2023. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki idetévedne még, én is ezt használom most harmadik napja, első két napon nekem is csípett viszont csak pár percig, ma már nem csípett, és tünetek sem voltak már. Személy szerint a problémám tampon okozta kiszáradás volt, viszketett emiatt. 3 lactinellet használtam előtte, mivel az volt itthon, miután semmit nem enyhült tőle, lactofeelre váltottam.
2023. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!