Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Estleg tudd vki segiteni...

Estleg tudd vki segiteni nekem? Nogyogyasz

Figyelt kérdés

Sosem voltam meg nogyogyasznal!

Felek mert nem tudom mi szokott ott lenni

Esetleg ha vki mmar tapasztalt ebben a temaban akkor eltudna mondani h mit szoktak ott csinalnj es hogy kell felkeszulnj vagy ilyesmi meg hat amit jo ha tudok



2020. nov. 6. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra készülj, hogy biztosan meg fogja kérdezni, mikor volt az utolsó menzeszed. Ha már nem vagy szűz, akkor meg is vizsgál hüvelyen keresztül. Ez nem fáj, vagyis nem szabad, hogy fájjon. Ha mégis fáj, akkor durva a doki és ne menj oda többet. Mikor a vizsgálat után felöltöztél, akkor fogja elmondani a tudnivalókat.
2020. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Csak a legutolso menszeszemnek az idopontjat kerdezzi majd meg vagy rgebbieket is?
2020. nov. 6. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Még azt elfelejtettem írni, jó ha hosszabb felsőben mész, akkor nem érzed magad annyira feszélyezve, mikor félmezrelen mész a vizsgálóasztalhoz, meg vissza.
2020. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak az utolsó menzeszt.
2020. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2020. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonok mindenkinek mindent! Igy mar jobb lesz elmenni
2020. nov. 7. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!