Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék elmenni nogyógyászho...

Szeretnék elmenni nogyógyászhoz fogamzásgátló kiíratni. Még nem voltam és nem tudom hogy mit ´´tenne´´ velem. Segitenétek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2014. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de en már nem vagyok szuz, de ha elmennék orvoshoz azt mondanám h az vagyok...ez baj?
2014. márc. 5. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarsz hazudni az orvosnak?
2014. márc. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
attól hogy nem vagy szűz, akkor is ezt fogja csinálni veled... de én sem értem miért akarsz hazudni??? mellesleg az orvos a vizsgálat során úgyis rájön, hogy nem vagy az... tényleg le akarod magad égetni hogy hazudsz neki?
2014. márc. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg fog vizsgálni kézzel.

Keress esetleg női orvost, ha nagyon zavarónak tűnik neked elsőre, aztán majd később meglátod.

Biztos hogy könnyebben tudsz beszélgetni is eg női orvossal és talán nem "kell" füllenteni neki.

2014. márc. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!