Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom felhelyezni az...

Nem tudom felhelyezni az intim kelyhet mert fáj és nagyon kellemetlen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok. Tegnap jött meg.

Ma kifőztem a kelyhet és fel akartam helyezni, de nem tudom..

Állva, guggolva, sehogy nem megy.

Pedig a kis méret.

Amikor tolnám fel akkor nagyon kellemetlen és nem is akar csúszni, sikosító meg ugye nincs itthon..

Fel is mérgelt mert annyira vártam, hogy megjöjjön és használhassam..

LadyCup amúgy.



2020. nov. 7. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Anyukáddal kéne megbeszélni ezeket a dolgokat. És lehet, hogy szűzként meg kéne elégedni egyelőre a betéttel.
2020. nov. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem használj betétet. Esetleg mini tampont. Szűzként ennyi bőven elég is lesz neked.
2020. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te voltal-e az a kerdezo, aki egyszer mar kerdezett kehellyel kapcsolatban, es pont ezt a tipust rendelte meg, kulonosebb utananezes nelkul. Mar akkoris mondtuk, hogy ez nem igy megy, nem fog mukodni,de mar mindegy. Hiaba rendeltel kis meretet, ez a kehely nem szuzeknek valo, es lehet, hogy a mehszajad amugyis alacsonyan van, tehat duplan nem alkalmas. Azert meg probalkozhatsz vele, vannak youtube-on kulonbozo hajtasi technikakat bemutato videok, probalj ki tobbet, hatha.
2020. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Síkosítóval ég és föld a különbség. Tehát ha használni szeretnéd a kelyhet, mindenképpen vegyél. Nem mindig van rá szükség, de néha nagyon kellemetlen tud lenni nélküle. Ha megvan, próbálj ki többféle hajtogatási módot. Akár kelyhenként is különböző lehet, hogy melyik a legkényelmesebb.


Ha megfelelő a kehely mérete, semmi probléma nincs azzal, hogy szűzen használod. A hüvely nagyon rugalmas, és nem nyúlik meg végleg attól, ha lefekszel valakivel, tehát általában nincs fizikai jelentősége, hogy szűz vagy-e. Lehet, hogy így tovább fog tartani, mire megismered magadat ott. A Youtubeon rengeteg videót találsz, tippekkel, instrukciókkal. Ezek alapján győződj meg arról is, hogy jó-e a méret.

2020. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Nonszensz ez a kehely,ne haragudjatok,a tampon sem egeszseges. De hogy egy muanyag tartalyt feldugjak es azzal setalgassak,ez nekem wtf. Miert nem jo a betet?
2020. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
En elfelejtenem szimplan.
2020. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem muanyag es nem is merev, orvosi szilikon, sokkal egeszsegesebb, mint pl a mindenfele vegyszerrel kezelt tampon. De igazabol mindenki nyilvan azt hasznal, amit akar. A kehely nagyon jo dolog tud lenni, 10 evig is hasznalhato, csak meg kell talalni a megfelelot.
2020. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
5 atya úristen de hülye vagy. Először is ez szilikon, és az imádott betéted több káros kémiai anyagot tartalmaz, mint egy orvosi szilikon darab.
2022. febr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!