Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hete késik a menzeszem,...

1 hete késik a menzeszem, lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Barátommal mindig védkezünk, (óvszerrel), de 1 hete most késik.

A mellem fáj azóta, amióta megkellett volna jönnie. (A menzeszem elött 1/1 és fél héttel szokott elkezdeni.)

Emellett most, a 7. napon rettenetesen szédülök amitől enyhe hányingerem is van, nem tudok állva maradni. Még egyéb infóként pedig: évente egyszer előfordul, hogy sokáig nem jön meg. Mindemellett stresszes vagyok a napokban, és valószínűleg koronavírus hordozó is vagyok (karantén/családban 2 koronavírusos)

Mindig odafigyelünk, mennyi az esélye a terhességnek, és a rosszullétemnek köze van e a kihagyott menzeszemhez?

(Ha sokáig nem jön meg, tesztet fogok csinálni)



2020. nov. 7. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Már most csinálhatsz tesztet, kimutatja, ha terhes vagy.

Az mit jelent, hogy óvszerrel védekeztek? Nem volt benned óvszer nélkül rövid ideig sem, megnéztétek, nem szakadt ki sosem? Mert akkor valószínűleg nem vagy terhes. De mindenképpen csinálj tesztet.

2020. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Mar 1 hete kesik, konkretan ha mar 5 napja csinaltal volna tesztet, is kimutatna, ha terhes vagy. Amugy ha ovszerrel vedekeztek, lehet, hogy kiszakadt, es nem vettetek eszre, de egyebkent erre kicsi az esely. Stressztol is keshet, nekem is volt, hogy kimaradt sajnos 1 honap, de nem voltam terhes. A tuneteid lehetnek ugyanugy a menstruacio miatt is, de akar terhesseg miatt is, ebbol nem lehet kovetkeztetni semmire. Szoval mindenkeppen tesztelj meg mostanaban, 1 het kesesnel mar delutani vizeletbol is kimutatna a teszt, ha pozitiv.
2020. nov. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat!

És igen, nem volt bennem rövid ideig sem, mindig leellenőrizük utána, és óvatosak vagyunk

2020. nov. 7. 16:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy ti nem vesztek észre sérülést az óvszeren, még lehet rajta. Kb 10 nap után már kimutatják a tesztek a terhességet, de két hét után biztos, szóval most már csinalhatsz.
2020. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Holnap csinálok. Relatív közben, de főkép utána leelenőrizzük van e rajta sérülés, szakadás, bármi. Régebben ennel a márkánál egyett direktbe elszakítottunk, nagyon picit, leteszteltuk mozgasra mennyire szakad tovabb, vagy alapvetoen látszik e ha kijön belőle. Azóta ennek mérten teszteljük utólag, paranoiásak vagyunk valahol mindketten, ahogy tudjuk megnézzük. Tudom, elég fura dolog
2020. nov. 9. 22:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Fő a biztonság. Amúgy nem tudom mennyire gyakori hogy elszakad az óvszer, én a 12 év alatt egyszer jártam így. Majd írd meg mi lett! Kitartás, ne aggódj!
2020. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Nagyon remélem, hogy semmi, ennél jobban nehéz már odafigyelni
2020. nov. 9. 22:11
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, negativ! Mikozben elvegeztem megjott :'D
2020. nov. 10. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!