Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 72oras tablettarol kerdeznek!...

72oras tablettarol kerdeznek! Elozo honapban kellett bevennem azota meg is jott a menzeszem de most kesik. Terhes nem vagyok! Lehetseges, hogy a tabletta kihat a kovetkezo menzeszre is? Mondjuk lehet azert kesik mert nem volt tole peteeresem?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Az esemeny utani egy lo adagnyi hormon.. nem csoda, hogy bekavar. Miota kesik? Ha tobb, mint egy hete, akkor szerintem menj orvoshoz, valami hormon haztartas helyreallito cuccos kellene. Norcolut vagy ilyesmi, de a doki ugyis megmondja.
2016. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Meg csak 4napnal jarok de ezelott rendszeres volt a menzeszem es ezert is furcsalom a kesest,meg ebben a honapban a peteeresemet sem ereztem pedig eleg eroteljesen szokott szurkalni olyankor a hasam. Ma kertem idopontot orvoshoz jovoheten megyek ,bizok benne ,hogy csak a tabletta kavart be es nincs nagyobb problema

Koszonom a valaszod :)

2016. aug. 26. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!