Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gynoxin hüvelykrém. Vérzés?

Gynoxin hüvelykrém. Vérzés?

Figyelt kérdés
Ezt a krémet írta fel az orvos, fertőzésre. Először csak rózsaszínű volt mikor távozott belőlem. Most használom a 3.napja és már véresen jön. Ez mitől lehet, szabad így használni tovább? Tudja valaki, hogy mitől véres?
2020. nov. 8. 06:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy esetleg megkarcoltad magad? Bár ezeket a tubusokat úgy készítik, hogy ne sértse meg a hüvelyt, de bármi lehet. Biztosan vér? Erős piros vagy barnás? A rózsaszínes folyás normális, a sárga is, mivel a maradék kiürül.

(menstruáció?)

2020. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztosan vér. Először rózsaszín volt, a második nap erősseb rózsaszín, a 3.nap meg már véres.(piros) menstruációmnak majd csak hétvégén kell jönnie.
2020. nov. 9. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogyha nincs fájdalmad mellé, akkor valószínűleg a gyulladás miatt érzékenyebb a hüvelyed és a nyálkahártya, ez is okozhat vérzést. Ha nincs más panaszod, akkor szerintem aggodalomra semmi ok.
2020. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
fáj a hasam, de használat előtt is fájt, gondolom a gyulladás miatt. Viszont a vérzés miatt abbahagytam a használatot. Van még a krémbe bőven, kezdjem el újból? vagy nem tudom most mi legyen.
2020. nov. 9. 15:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Az nem tudom, hogy számít-e valamit, hogy elég érzékeny a méhnyakam. Volt méhszájsebem is amit fagyasztottak, de visszatért. Amióta abbahagytam a fog.gátlót, nem mondták, hogy látnának méhszájsebet, viszont érzékeny és szokott barnázni is.
2020. nov. 9. 15:17
 6/8 anonim ***** válasza:
nem vagyok orvos, csak laikus, de én folytatnám a használatot, hiszen a nőgyógyász tisztában volt a kórelőzményeddel (remélem). esetleg ne használd olyan mélyen a krémet, lehet elérted a méhszájad, hogyha alacsonyan van. ha nagyon aggódsz, megéri egy telefon a nőgyógyásznak, már csak szakvéleményért is :)
2020. nov. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem tegnap, hogy folytatom, pontosan azért amit te is írtál. Ma már jobban is vagyok, szinte nem is fáj a hasam és alig véres a krém ami ürül ki. Valószínűleg az lehetett amit te is írtál, hogy a gyulladás miatt érzékeny voltam, azért volt a véresebb. Köszönöm a válaszodat :)
2020. nov. 10. 10:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök neki, jó egészséget kívánok Neked! :)
2020. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!