Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasznalt mar valaki Gynoxin...

Hasznalt mar valaki Gynoxin huvelykremet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A nogyogyaszom felirt emelle meg ketfele huvelytablettat is, es nem tudom, hogy a kremet a tablettak kozben, vagy utan kell elkezdeni alkalmazni.Tovabba mennyire kell megtolteni az applikatort? A hasznalati utasitas azt irta, hogy teljesen, de reggelre a fele kijott belolem. Ez normalis? Valakinek van tapasztalata errol?

2014. nov. 14. 06:21
 1/9 Titkos Arisztid ***** válasza:

Személyes tapasztalatom nincs, de gyógyszerész vagyok :) A teljes aplikátor tartalamát fel kall helyezni, még akkor is ha később valamennyi kifolyik, mert így van meghatározva a hatásos dózis, ha kevesebbet alkalmazunk esetleg elmaradhat a várt hatás. Használjunk tisztasági betétet a terápia alatt.


A felírt tablettákra nem tudok mit mondani, ha a neveket megosztod, akkor szívesen válaszolok arra is, hogy mikor meg hogyan. :)

2014. nov. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gynoxin huvelykapszulak azok is, az egyik 1x600-as, a masik pedig 3x200-as :)

Koszonom a gyors valaszt :))

2014. nov. 14. 17:52
 3/9 Titkos Arisztid ***** válasza:
Krém után jöhet a 600-as aztán a 200-asok, ennyi :)
2014. nov. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A 2 db 600-asat mar bevettem, a nogyogyaszom szerint ez utan kell a 3 db 200-as, csak a kremben nem voltam biztos. Esetleg tudod, hogy a kremet meddig hasznaljam?
2014. nov. 15. 08:02
 5/9 Titkos Arisztid ***** válasza:
BEVETTEM ???? Az hüvelykapszula, a hüvelybe kell helyezni, nem szabad bevenni !!! Az orvos ezt nem mondta ??? A 200-asat légyszíves ne vedd be !!! A krémes kezelés után ha elfogyott a krém, akkor kezd el használni a HÜVELYkapszulát!!!
2014. nov. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Titkos Arisztid ***** válasza:

"3. HOGYAN KELL ALKALMAZNI A GYNOXIN 200 MG LÁGY HÜVELYKAPSZULÁT?

1 darab 200 mg-os hüvelykapszulát kell este, lefekvés előtt mélyen a hüvelybe (a hüvelyboltozatig feltolva) felhelyezni 3 napon keresztül."

2014. nov. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaaaa, igen, rosszul fogalmaztam, szoval nem bevettem, hanem feltettem (tenyleg! mindig figyelmesen elolvasom a hasznalati utasitast :D). A nogyogyaszom azt mondta, hogy a 600-as utan hasznaljak naponta egyet a 300-asbol... Vagy ez a sorrend nem olyan fontos?
2014. nov. 15. 15:22
 8/9 Titkos Arisztid ***** válasza:
De 1. krém 2. 600-asok 3. 200-asok aztán utánna minden zsír lesz drága ;) Üdv
2014. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. nov. 15. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!