Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten hüvelygomba tabletta...

Canesten hüvelygomba tabletta csökkentheti a termékenységet?

Figyelt kérdés
Ha együtt vagyok a párommal majd utána nem sokkal később helyezem fel a tablettát csökkenhet a terhesség esélye? Van vmi hatással a spermiumokra? A tájékoztatóban nem találtam erre vonatkozó adatot és babán dolgozunk ezért érdekelne. A válaszokat előre is köszönöm

2020. nov. 8. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs.
2020. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Fertőzéssel nem szexelni kéne, hanem orvoshoz menni, mind a kettőtöknek. Pláne, hogy a kezeletlen vagy a rosszul kezelt fertőzés akár meddőséget is okozhat
2020. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Doki mondta hogy ezt próbáljuk elsőre.... Candida miatt... De nem olyan ami tüneteket okozna.. Semmit nem érzek. Azt mondta hogy ez lehet velem van már 20 éve mert hogy minden nőben van.. De nekem egy más miatt levett kenet mutatta ki . Nem magamtól találtam ki
2020. nov. 8. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ideje orvost cserélned
2020. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!