Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nivea intim mosakodó megöli a...

Nivea intim mosakodó megöli a hüvelygombát?

Figyelt kérdés
2020. nov. 7. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Igen megőli. Naponta 2x kb 5 héten át.
2020. nov. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Megelőzi, legfeljebb.

Fordulj orvoshoz, mert komoly szövődményei lehetnek.

2020. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Egyrészt egyik intim mosakodó sem gyógyít meg semmilyen nyavalyából, ezek nem gyógyhatású készítmények, kizárólag higiéniás célt szolgálnak.

Másrészt az összetevők listáját megnézve én a büdös életben nem használnék Niveát. Jó a pr-ja de többet árt mint használ.

Több termékükbe is alkoholt tesznek, hogy csak egyet említsek.

2020. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez hülyeség. Az elsőnek van igaza.


Nekem is volt ilyen hüvely problémám, vettem a drogériába intim mosakodó (placebó hatású) és 4 héten át majdnem mostam vele.


És tádám, eltűnt! Ha nem vagytok tisztába a dolgokkal, járjatok utána.


Kb 500 ft a drogériába.



32N

2020. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Kedves négyes, úgy tűnik hogy te nem vagy tisztában a dolgokkal. Egy igényes nő kizárólag intim mosakodóval mossa az intim tájait, nem akkor vesz ha egészségügyi problémája van, akkor felkeresi a nőgyógyászát.

Azért nem szabad intim tájra tusfürdőt, szappant, akármit használni, mert azoknak nincs beállítva a ph értékük. Az intim mosakodónak pontosan 4,2-re van beállítva, ez az ideális a hüvelyflórának. De még egyszer mondom, ezek nem gyógyhatású készítmények, csak az alap személyes higiénia mindennapi részei. Azért ennyi minimális tudást már össze kellett volna szedni a saját működésedről 32 év alatt.

2020. nov. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha huvelygombad van, ez nem eleg. Inkabb vegyel canesten kremet es kupot, majd ha vege a kezelesnek, akkor huvelyflora helyreallito kupot, illetve utana lehet hasznalni ezeket a mosakodo cuccokat. Persze kozben is hasznalhatod, de inkabb a fertozesek megelozesere alkalmas.
2020. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

4-es, es ahelyett, hogy normalisan kezelted volna magad es ugy kb egy het alatt, vagy meg kevesebb ido alatt megszabadultal volna a gombatol, inkabb 4 hetig vartal, mire elmult. Azert en ezt nem hirdetnem :D

Ne a sporolas legyen a cel, hanem a sajat egeszseged megorzese.

2020. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%
Először is 4-es vagyok. Ha nem probáltátok, ne osszátok az észt. Nekem bevált, és ha a kérdező 4 héten át naponta 2x kezeli, akkor elfog tűni. Én tudom, mert probáltam és nekem bevált. Nyugodtan ezt is lepontozhatjátok, de attól még maga az írás itt marad. ;)
2020. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Oke, jo hogy neked bevalt, de a huvelygombanak lehetnek csunya szovodmenyei. Es te ahelyett, hogy par nap alatt tullettel volna rajta, 4 hetig bohockodtal a lemosokkal. Ezt nagyon nem kene ajanlani a kerdezonek, es ugy senkinek sem.
2020. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

8, mi az hogy nem próbáltuk?

Kizárólag intim mosakodót használok intim tájékra. Ahogy az összes magára valamit is adó nő. De ha valami egészségügyi bajom van, elmegyek orvoshoz. Ez tök alap.


Ha eltörik a kezed mondjuk, azt sem tudod meggyógyítani azzal ha megmosod az érintett területet. Ugyanígy az intim mosakodó sem gyógyít gombát, meg semmi egyebet, ugyanis nem erre való.

A mindennapi tisztálkodás alap, és ha ezen felül problémánk van, fel kell keresni az orvosunkat.

2020. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!