Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon hülye kérdés lesz, de...

Nagyon hülye kérdés lesz, de nőgyógyászaton kell bármit is fizetni?

Figyelt kérdés
Minden hónapban egyre jobban fáj a hasam, legtöbbször fel sem tudok kellni mert olyan szintű fajdalmam van. Ha ezzel elmegyek nőgyógyászhoz ott kell majd bármit is fizetnem? Egyedül mennék mivel családomra nem számíthatok...ezért kérdezem...mert nekem semmi pénzem és elég égő lenne úgy ott álni, hogy egy lukas garasom sincs...

2020. nov. 8. 23:08
 1/4 A kérdező kommentje:
*állni
2020. nov. 8. 23:09
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha TB által finanszírozott rendelésre mész, nem kell fizetned. Magánrendelőben kell.
2020. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod💖
2020. nov. 8. 23:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Viszont a jelenlegi helyzetben muszaj idopontot kerned, csak ugy nem allithatsz oda. Emeld ki, hogy surgos, es fajdalmad van, hatha hamarabb fogadnak, de sajnos nekem is eleg surgeto lett volna a problemam, de allamiban csak 4 het mulva adtak idopontot :/ Igy muszaj voltam elmenni maganhoz.
2020. nov. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!