Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Új maszek nőgyógyásznál első...

Új maszek nőgyógyásznál első alkalommal külön a nőgyógyászati vizsgálat és a vérvétel árát is fizetni kell ha fogamzásgátlót szeretnék iratni?

Figyelt kérdés
Tatabányára szeretnék menni Lollok Zoltánhoz mert olvastam, hogy ő endokrinológus is, és szeretnék új gyógyszert iratni mert a mostani mellett nagyon pattanásos vagyok. A neten írják, hogy a vizsgálat ára 13 ezer, a vérvétel 15. Akkor egy alkalommal tényleg 28ezer lesz a vizsgálat?

2016. jún. 2. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, mert az külön-külön dolog. Nálunk is külön kell fizetni a vérvételért (milyet szeretnél? mert simát a házidoki is kérhet ingyen, hormonosért valóban külön kell fizetni, szép ára van).


Amúgy nekem is volt ilyen gondom, minden tablettától pattanásos lettem csúnyán, kiderült hogy mindegyik tabletta verzió okozhat aknét, nálam ez a mellékhatás... csak a hüvelygyűrű vált be amitől nincs pattanásom, mert annál nincs is ilyen mellékhatás lehetőség.

2016. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!