Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőmnek mikor megvan nem...

Barátnőmnek mikor megvan nem bír semmit csinálni, beszélgetni sem olyan álmos, nem kell ezzel orvoshoz mennie?

Figyelt kérdés

Reggel is nagyon nehezen tud felkelni. Mikor hazajön munkahelyerol 3-4kor megy aludni 7fele felkel eszik fürdik és megint alszik reggelig.Hétvégén ki sem kel az ágyból olyankor.

Mikor felkel próbálok vele beszélni ő meg csak néz engem meg sem szólal. Néha pár szót kinyög


2020. nov. 12. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vérvételre mindenképp elkéne mennie, lehet súlyos vérszegény, vashiányos.
2020. nov. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy kivizsgalas tenyleg raferne, bar lehet, hogy egyszeruen o ilyen. Amikor nekem is megjon, az elso 2 napban zombi vagyok, en is legszivesebben csak aludnek (es zabalnek) egesz nap, pedig elmeletileg nincs semmi egyeb problemam, a verkepem rendben van.
2020. nov. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ködös az agyam, nehezen koncentrálok, nézek ki én is a fejemből, de amit leírsz az talán tényleg megérne egy vizsgálatot ezügyben.
2020. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!