Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az evek allat valtozhatnak a...

Az evek allat valtozhatnak a menstruacio elotti tunetek?

Figyelt kérdés

26 eves vagyok es amiota menstruaciom van sose fajtak ennyire a melleim, meg a honaljam is faj. Nagyon feszulnek, melltartot kellett felvennem. Ma kene megjojjon a mensim, de meg semmi nem volt. Meg csak nem is gorcsolok, csak szurkalast erzek a ket petefeszkembe, a mehemben, a huvelyemnel, a koldokom kornyeken es az oldalamon .


Szeptember kozepen voltam parommal, azota nem, mert szakitottunk. Szoba johet, hogy terhes vagyok, de aktus utan ra 7 hetre (nov.2) mentem nogyogyaszhoz es nem latott semmit, ami babara utalna, csak huvelyi gyulladast.A doki csinalt tesztet a vizsgalatkor, negativ lett. Ezen a heten en is csinaltam reggel es nekem is negativ lett.


Szoval elvileg nem vagyok terhes, de nem ertem most az eros mellfeszulest es menstruacio keseset.


Erdemes lenne ujra mennem dokihoz?


2020. nov. 14. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, a doki már szívhangot látott volna, még csak kétesélyes sem lehet. A nap még hosszú, még csak nem is késik, a tüneteid szokványos PMS tünetek, feleslegesen aggódsz.
2020. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Par oraja meg is jott, a mellfajdalom megmaradt es az eros hasszuras.
2020. nov. 14. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!