Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eddig hosszú ciklusaim voltak,...

Eddig hosszú ciklusaim voltak, mitől változhatott ez meg?

Figyelt kérdés
Egész életemben hosszú ciklusaim voltak, 40 nap körüliek (plusz mínusz pár nap). Pár hónapja elkezdtem nőgyógyászhoz járni (rákszűrés miatt), akkor említettem is ezt neki, azt mondta ő nem aggódna emiatt, egészséges vagyok, egyszerűen csak ilyen a szervezetem, inkább örüljek neki. A beszélgetés óta csak 30-35 napos ciklusaim voltak, egy alkalmat leszámítva mintha kicsit gyengébb lenne a vérzés, ezzel együtt viszont görcsölősebb lettem. Bár a görcsök lehet inkább csak pszichések, de azért érdekes ez a hirtelen változás, mennyire számít normálisnak?

2020. jún. 16. 12:27
 1/2 anonim válasza:
Nem fogytál vagy híztál?
2020. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha most azt akarod hallani, hogy a citológiai vizsgálattól, akkor csalódást fogok okozni. Teljesen normális, akár többször is, hogy változik a ciklusod, ráadásul extrém hosszúak voltak így is.
2020. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!