Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhességen kívül mitől...

Terhességen kívül mitől maradhad ki/ késhet a menzesz?

Figyelt kérdés

Babám születése előtt pontos 29 napos ciklusaim voltak. Majd szülés után 6 hónappal jött meg először újra, és az pont egy éve volt. Ennyi idő alatt nem állt vissza rendesen, 30-33 napos ciklusaim vannak azóta, és rz ma már a 36. nap és semmi.

A terhességet 99%-ban kizárnám, a hónapban 1x voltunk együtt, múlt hónapban volt ugyan egy kis baleset, de utána meg is jött.

Érdemes lenne emiatt orvoshoz fordulni?


2020. nov. 15. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
mostanság ilyenek miatt nem biztos hogy megvizsgálnak. szerintem amúgy nem, mert normális hogy van hogy egy nőnek 1x kimarad, vagy késik stb.
2020. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
antibiotikum, bizonyos gyógynövények, teák, stressz, hirtelen sok edzés, fertőzés, gyulladás
2020. nov. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá,de lehet,hogy a várandósság kicsit megpiszkálta a hormonháztartásod, és akkor ezáltal változott meg a ciklusod. De egéybként szóval ha szemlátomást rendszeresen megjön,és nagyjából egy hónaponta; akkor szerintem semmi bajod nincs. Egyébként ami egyéb ok lehet még, pl stressz nagyon erősen tudja befolyásolni, hogy pl amíg stresszel valaki, addig csomó ideig nem jön meg, de amint megszűnik a stresszfaktor, már akár aznap este, vagy másnap megjön neki újra. Tehát a stressz nagyon erőteljesen tudja befolyásolni, ebben viszont biztos vagyok.
2020. nov. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*meg szóval a "megpiszkálta"-t nem negatív értelemben értem, hanem csak úgy. És tehát én nem tudom, hogy ez terhességnél mennyire szokványos, de szóval szerintem ez lehetséges, hogy tökre rendben van; és tehát én pl arra gondolnék, de mondom szal, nem értek hozzá. Tehát hgoy a várandósság után ez lehet, hgoy vannak olyan emberek, akiknél ez pl terhesség kapcsán csakúgy előfordul, mert ők olyan típusok , de nincs ezzel semmi baj. Én tehát erre tudnék gondolni. Tehát szerintem ne aggódj ezen. De mondom, nem értek hozzá; de szerintem nem kell aggódnod, én nem aggódnék. Koncentrálj arra, hogy van egy csodálatos kisbabád, akinek életet adtál, és milyen kis cuki amikor vigyorog, meg még egyébként akkoris cuki, amikor csakúgy van; énekeljél neki, mesélj neki esti mesét, nézegessél vele képeskönyvet; mutogassad neki a könyvbne, hogy ez itt a maci, ez itt boci, ez itt a katica; stb.
2020. nov. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!