Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már harmadszor késik a menzesz...

Már harmadszor késik a menzeszem. Lehet más oka a terhességen és a stresszen kívül?

Figyelt kérdés
nem pár napról hanem többhetes késésekről van szó..

2012. dec. 5. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Szerintem menj el nőgyógyászhoz, ha 16 év felett vagy, és már 2-3 éve megjött, mert csak az orvos tudja megállapítani, ennek mi az oka.

nekem mindigis késett, volt, hogy négy hetet is, ám mióta fogamzásgátlót szedek, nincs "rendes" menstruációm, csak megvonásos vérzésem, én eddig ezért nem mentem el az orvoshoz.


18/L

2012. dec. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sportolsz? Az aktív edzés is okozhat ilyet. Ha tizenéves vagy, akkor természetes. A fog. gátlótól tényleg beáll. Betegség is okozhatja, hormonzavar vagy ciszta pl.
2012. dec. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Illetve még antidepresszánsok is okozhatják (Xanax, Frontin, Rivotril..stb)
2012. dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ciszta is lehet.
2012. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Korod? Mióta menstruálsz?
2012. dec. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.. annak lehet hozzá köze hogy véletlenül ujjazaskor átszakadt a szűzhártyám? utána éjszaka vereztem, először azt hittem, megjött mert a hasam és a derekam is fájt.
2012. dec. 6. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a szűzhártya nem szakad át teljesen van ilyen, hogy pár napig vérezget az ember miatta. Ez természetes
2012. dec. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!