Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó a szeméremtesten. Mi lehet?

Csomó a szeméremtesten. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Egy hete kb. észrevettem két kisebb csomót a szeméremtesten. Az egyik a külső ajakon a másik pedig egy nagyon kicsit bentebb( a csikló irányába). Eleinte nem fájt,azt gondoltam, h szőrbenövés, de ahogy teltek a napok egyre jobban kezdett fájni. Most úgy érzem, hogy mintha a kettő összenőtt volna és egy nagy lenne helyette. Iszonyatosan fáj. Menni, ülni alig bírok. A nadrágot, alsőneműt sem tudom viselni. Programáltam nőgyógyászhoz de csak jövőhéten tud fogadni, hozzátenném, hogy a menzeszem is a héten esedékes. Kicsit megijedtem s rögtön a legrosszabbra gondoltam, de azért bízom benne, hogy nem az.

Tapasztaltatok már ilyet? Vélemények, hogy mi lehet ez? Olvastam a Bartholin mirigyekről, hogy azok szoktad megduzzadni ha nem tudnak ürülni, de az hátrább van, mint az én duzzanatom. Köszönöm a segítséget!



#csomó #Szemérentestcsomó
2020. nov. 17. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyászhoz kellene menned, a nőgyógyász felesleges. Ha van otthon Sudocrem, Neogranormon, stb. kend be rendszeresen, 1-2 nap alatt elmúlik.
2020. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!