Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez vajon HPVvírus? További...

Ez vajon HPVvírus? További info lenn

Figyelt kérdés
Kb. 1 -1,5 hónapja voltam először nődokinál, álltalános szűrésen... de előtte nekem volt ilyen szemölcs féleség a hüvelyem mellett jóval majdnem a combomnál kinött ilyen szemölcs. Tehát a nőgyógyász szót volna ha HPV gyanús vagyok nem? Konkrétan nem nézte meg, sőt egyáltalán nem, de szólt volna ha baj van? Ja a másikkérdésem meg az, hogy kértem, hogy vegyen kenetet rákszűrés miatt és jelenleg nem tartózkodom otthon, de ha bajom lenne értesítenének a kórházból?
2010. aug. 10. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy orvos sem foglalkozott a szemölcsömmel,én kérdeztem rá,pedig nekem 7db volt,igaz a nemi szervemen.Nem hiszem hogy az neked ott az lenne,mert én úgy tudom hogy csakis a nemiszerven és a végbélnyilásnál jön elő.De én már a 4-ik orvosnál jártam mire megkérdeztem mi ez...és akkor közölték,hogy "ja,hát ez szemölcs,műtéttel el kell távolítani".Én sajnos sokat járok korházba,de már megtanultam,hogy maguktól nem kérdeznek rá dolgokra,nekem kell mindig.Nyugodtan kérdezz,mert ha el kezd szaporodni vagy nőni,hidd el pokoli fájdalmas volt a műtét,minél kisebb annál könnyebb a gyógyulás.
2010. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értesítenek, be kell telefonálni.
2010. aug. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
engem akkor szoktak értesíteni ha rossz az eredmény
2011. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!