Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek baj ha így kezdtem?

Szerintetek baj ha így kezdtem?

Figyelt kérdés

Pár napja elkezdtem tampont használni, viszont a mini nem vált be, hamar átáztam, viszont a normál tampon elég jónak bizonyult. 6 óránként elég cserélnem. Viszont még mindent anyukám vásárol nekem és mivel ő nem nagyon ért hozzá (nem tampont használ), super obt vett nekem normál helyett. Azt sehogy sem sikerül felerőltetnem. Szerintetek nagy pazarlás, ha mondjuk elteszem valahova a super tamponokat, ha esetleg vészhelyzet lenne valamikor és nem használom fel? Egyszerűen nem megy, valószínűleg mert még szűz vagyok. Ti is eleinte kipróbáltatok több tampont és amelyik nem vált be eltettétek, vagy kidobtátok? (bár az nagy pazarlás)

16/L



2020. nov. 21. 07:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jó mit csinálsz.

Néha velem is előfordult, hogy rossz betétet vagy tampont vettem. De végül megtaláltam a módját, hogy tudjam használni.

Az efféle eszközöknek amúgy sincs lejárati dátumuk (bár volt amin láttam), szóval nyugodtan használd vészhelyzetbe, vagy akkor amikor már nem vagy szűz.


Én pl. a nagy tamponomat (amit még szűzesség elvesztése után se tudok használni) szétosztogattam a gimibe, amikor valaki kért. Szerintem még ez a megoldás is jobb mint a kidobás.

2020. nov. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!