Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha nem bírok már...

Mit tegyek ha nem bírok már várni több napot? Mi lesz ha lefekszünk a párommal?

Figyelt kérdés

Valami fertőzésem van és megtiltotta az orvos a szexet.

Még kedden voltam orvosnál azóta nem múlt már el? Szedtem gyógyszert is. Megint kedden kell vissza mennem vizsgálatra. És ha lefekszünk azt meg tudja az orvos? Nem bírok több napot várni és a párom sem 🙃



2020. nov. 21. 23:28
 1/7 Grumpi válasza:
100%

Nem hiszem, hogy 4 nap alatt elmúlt a fertőzés.

Egyébként nem az orvosnak, hanem neked és a párodnak lesz rosszxd

Nem viccből tiltott el tőle.

2020. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexeltek, akkor átadod neki, ő meg később vissza és nem múlik el soha. Hogy megtudja-e? Hát, ha elmondjátok, megtudja.
2020. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, megtudja az orvos, jujjujj! Mi lenne ha agyilag is felnőnél, ha dugni már tudsz?

Az orvos érdeke hogy ne legyél nemibeteg ergya, vagy a saját érdeked?

Feküdj csak le vele, pingpongozzatok a fertőzéssel, egy idő után legalább szaporodni nem tudtok, ennyi ésszel nem is feltétlenül kell.

2020. nov. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pár éve nem tudtam h fertőzésem van. Atadtam a páromnak, ő vissza. 2 évbe (!!??) telt mire megszabadultunk tőle.
2020. nov. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a hüvely nem pihen, sokkal később fogsz helyrejönni. Elfertőzöd a párosát is, aki nagy valószínűséggel tünetmentes lesz, de nem fog orvoshoz menni, mert semmi baja, és gyönyörűen visszafertőz. Megint elmész dokihoz, megint nem várjátok ki az időt, és ezzel fogtok játszadozni pár éven keresztül.

Közben lehet, hogy a fertőzés feljebb húzódik, és olyan gyulladásos lesz, hogy később emiatt nem lehet gyereked.

De nyugodtan aggódj azon, hogy nem bírsz ki pár napot szex nélkül, és nehogy a doki megtudja! ;)

2020. nov. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A párod problémáját te azért meg tudod oldani. Meg a sajátodat is.
2020. nov. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Angel3000 ***** válasza:
31%
Sziasztok! Hùzzatok òvszert, akkor nem fogtok ujra megfertôzôdni! Minden jòt!
2020. nov. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!