Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől van az, hogy mikor...

Mitől van az, hogy mikor barátnőmmel lefekszünk, és eljutunk odáig, hogy betegyem, mindig akkor megyek el?

Figyelt kérdés

Mikor lefekszünk egymással, és simogatjuk egymást, az elején még volt hogy már akkor elmentem, de most már sikerül tovább bírnom, vagyis ha simogatja nem megyek el tőle, viszont most meg mire eljutok odáig, hogy betegyem, mármint mikor ráfekszem és ha csak hozzáér a puncijához, már egyből elmegyek, szoval mire betenném már kész vagyok.

Már probáltam ilyen ejakuláció késleltetőt(suifan kwan vagy mi a neve) is, ami ugy vettem észre hogy használ, mert mikor magamnak csinálom sokkal tovább birom, mint előtte, szoval jo lehet, de most is mikor kiprobáltam az együttlétünk előtt, akkor meg megint ugyan úgy mire odajutottam hogy beteszem kész... És ez már tök idegesitő. Mit lehet tenni ez ellen, menjek el dokihoz?


Előre is kössz a válaszokat!


2011. nov. 7. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell önkielégítés közben. Mikor már épp vége lenne, abbahagyod. Aztán megint izgatod, megint abbahagyod.
2011. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Mitt kell simogatni feláll bedugod azt cső.
2011. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
84%

nekem ami eszembe jutott az az, hogy mielőtt a barátnődhöz mennél, még otthon polírozd egyszer ki a bohócot

Így talán, van esélyed, hogy később szállj el...

2011. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok férfi találkozik ezzel a problémával...

vagy azt csinálod hogy előtte önkielégítesz és második menetet így valószínűleg már bírni fogod, vagy pedig a gyakorlás önkielégítésnél. Mikor érzed hogy mindjárt akkor megállsz egy percre! Utána megint, majd ezt eljátszhatod háromszor, többször ne! és idővel bírni fogod.

Azért írom mert én is így voltam vele és ahhoz is kell idő tapasztalataim szerint hogy egy szűz pasi nemi szerve megszokja és idővel hozzászokik.

Lényeg hogy a partnered is kitartó és megértő legyen veled szemben!

2011. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaja, a marokmarcsa nem ugyanaz mint a Marcsa. Akármit is ügyködsz egyedül, ez csakis a kutyaharapás szőrivel módszerrel fog sikerülni. Az ifjú hölgyek általában elvesztik a fejüket...
2012. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!