Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok ilyen szarul...

Miért vagyok ilyen szarul menstruációkor?

Figyelt kérdés

3. napja, hogy menstruálok és ilyenkor borzalmasan érzem magam. Egyik percben ennék mindent, kívánom az édeset, másik percben meg már kavarog a gyomrom, hirtelen el kezd fájni az egész hasam, rámjön a hirtelen hasmenés is, stb. Ilyenkor nagyon meg vagyok ijedve hogy valami betegség, de nyugtassatok meg, hogy csak a vérzés.

(Fogamzásgátlót szedek 2. hónapja, ha ez közrejátszhat benne). 20L



2020. nov. 25. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen vagy.
2020. nov. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Sima.

Nálam is vannak olyankor furcsaságok van akinek enyhébb, van akinek durva. Van akinek a PMS rosszabb.

Ilyenkor előfordulhatnak hasi panaszok pl émelygés, mehet picit a hasad, puffadás stb.

Igyál sok folyadékot, lehetőleg ne hideget ha nagyon görcsös vagy! És kímélő ételeket egyél, ha megviseli a hasad.


Ugyanakkor érdemes megemlíteni, hogy nem árt ha egy nő figyeli magát, mert a nagyon durva tünetek, nagyon erős vérzés, elhízódó mensi komolyabbat jelezhet.

2020. nov. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!