Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betegség állhat a...

Milyen betegség állhat a háttérben? Vagy mi lehet ez? Többi lent. 17 L

Figyelt kérdés
Szóval sajnos pozitív lett a koronatesztem, nemtudok orvoshoz menni. Hónap elején a mensim pár nappal hamarabb jött meg, de az is barna színű volt és 2 hétig tartott kb. Néha kicsit pirosas volt, de leginkább barna. 1 hét múlva kezdett el felpuffadni és megkeményedni az alhasam és jobb és bal oldalon szúrkálódás és sokszor lüktető enyhe fájdalmat érzek. Mostmár a köldököm alatt is kemény a hasam. Köldök alatt az egész hasam enyhén fájdogál. Csináltam terhességi tesztet, de negatív lett. Csináljak mégegyet? Vagy ez valami gyulladás lehet? Nagyon aggódok, egyszerűen semmivel sem tudom magam megnyugtatni.

2020. nov. 26. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit később lehet mégegyet megpróbálhatsz. Esetleg valami hormon baj? Vagy átlagosan nem fáj a vérzés?
2020. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Soha nem szokott fájni mensi közben a hasam. Leginkább lent bal és jobb oldal legszéle fájdogál, gyulladásra gondoltam, de soha nem volt még ezért nemtudom
2020. nov. 26. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Élsz nemi életet?
2020. nov. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen élek.
2020. nov. 26. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hormonàlisboka ami inkàbb valószînű a barnàs vérzés miatt.Probàlj ki még egy tesztet azért..Lehet gyulladàs is vagy ciszta ami azért nem veszélyes.Nekem is volt cisztàm és nem is gondoltam volna de nagyon fàjt a hasam szúrkàlt a petefészkemnél és ràadàsul nem is jött meg a menstruàcióm.Persze csinàltam tesztet ami negatîv lett.Elmentem a nőgyógyàszhoz és ő mondta van egy 5cm és cisztàm.Adott gyógyszert és hàlistennek felszîvodott.Nyugodj még amennyire lehet és ha letelik a karanténod mindenképp menj el egy dokihoz.Szoritok neked.Vigyàzz magadra.
2020. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!