Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csontsovány vagyok. Milyen...

Csontsovány vagyok. Milyen betegség állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
Olyan alkatom van, hogy ha nem edzek heti 2-3x és nem eszek rengeteg fehérjét hozzá, akkor csak kb 45 kg vagyok és hiába zabálok egész nap, nemhogy híznék, de még fogyok is. Lány vagyok amúgy. Voltam vizsgálaton, a pajzsmirigyem rendben van, ételintoleranciám szerintem nincs, mivel egy étel után sem fáj kimondottan a hasam, illetve hasmenésem sincs. Mi lehet a bajom? Valaki él még hasonló problémával? Kb már az öngyilkosságon gondolkozok, mert nem szeretem így a testem és emiatt jelenleg párt sem szeretnék...

2020. nov. 22. 16:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Valamiféle izomsorvadás vagy hasonló nem állhat a háttérben?
2020. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen magas vagy?
2020. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha kivizsgáltak és rendben vagy, akkor ilyen a genetikád. De súlyzós edzéssel tehetsz ellene.
2020. nov. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4. Csak a pajzsmirigyet vizsgálták meg, azt írta. Kismillió más betegség is lehet. "Olyan a genetika" a leges legritkább esetben van ilyen.
2020. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Izomsorvadás? Akkor nem tudnék járni, nem? Az valami komoly betegség😅23 vagyok. Annyi a szerencsém, hogy legalább a fenekem formás meg van némi mellem, de összképre akkor is nagyon vékony vagyok, szeretnék hízni, de nem tudok:( Milyen vizsgálatra lenne még érdemes elmenni?
2020. nov. 22. 16:30
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Lisztérzékenység esetleg. Az okoz komoly felszívódási zavart. Gasztroenterologiai vizsgálat nem árt.
2020. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
[link] Ez ellen érdemes lenne kivizsgáltatni magad, még ha nincsenek is hányás és hasonló tüneteid.
2020. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Sokan vannak, akik nem tudnak hízni. Mondjuk 23 évesen ez kicsit extrém, de sok pasi van akinek tetszenek az ilyen lányok is. Próbálkozz a hízással, de inkább fogadd el magad, és ne lökd el magadtól az ismerkedés lehetőségét!
2020. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyébként kaloriabazis.hu -n 1 átlagos napon jegyezd fel miből mennyit eszel. Sokan vannak úgy, (én is így voltam régen), hogy úgy érzik rengeteget esznek egész nap, pedig valójában mégis keveset.
2020. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!