Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a menstruációs törvény jó...

Ez a menstruációs törvény jó ötlet?

Figyelt kérdés
A tervezet, ami arról szól, hogy "fájdalomdíjat" kapjon minden nő havonta a ciklusa miatt. Szerintem ez elég abnormális, főleg, hogy nem is mindenkinél nyilvánul meg fájdalomként. Én felhábroítónak tartom, de biztos csak mert férfi vagyok.

2020. nov. 26. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem is hallottam erről :/
2020. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Hol van ilyen? :D inkább az lenne jó ha bevezetnék a home officét ezekre a napokra. A kanapéról tudok dolgozni de minden hónapban 1 napot ki kell vegyek a menses miatt. Sajnos nekem annyira fáj és annyira rosszul vagyok, hogy nem bírok bemenni. Ez évi 12 nap. Baromi igazságtalan. És ingyenes lehetne a tampon meg a fajdalomcsillapító. Egy vagyonba kerül.
2020. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
87%
Teljes mértékben egyetértek veled!
2020. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Kivel 3.
2020. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, még én se hallottam erről. Ez nem konkrétan pénz lenne tamponokra meg betétekre? Mert azt én még meg is tudnám érteni, meg azt tekintve hogy hány bugyimnak lett már annyi emiatt.


Viszont ha csak tényleg a fájdalom miatt kapnánk pénzt, az azért fura lenne. Én is általában megpusztulok első két nap, de ki lehet bírni, ez az élet rendje.

2020. nov. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Adnám
2020. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
A home office joga szerintem is jó lenne arra a pár napra. Elvileg néhány ázsiai országban lehet(ne) menzesz idején szabadságot kérni, csak a kutya se használja ki. Ezt japán cserediákoktól hallottam. (Közben rákerestem és tényleg: [link] )
2020. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem, azzal nem vagyok előrrébb. Akkor inkább fizesse az állam a vizsgálatokat, műtéteket, kezelést amivel elmúlik vagy ha valakinek tényleg nagyon fáj tudja igazolni (igaz, nem tudom hogy lehetne) és az állam fizesse ki az aznapi bért vagy hozzon olyan törvényt, amivel azt az 1-2 nap hiányzást megvédik.
2020. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkabb tegyek ingyenesse a fajdalomcsillapitot, betetet, tampont, es nyugodtan fejleszthetnek az allami ellatast is. Nekem azert kell maganba mennem, mert az allami orvos, aki nalunk a varosban van, szarik ram, es kb a huvelygombara is fogamzasgatlot irna fel, neki ez a megoldasa mindenre.
2020. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nagyon szokott fájni az első három nap, szerencsére dolgozhatok itthonról és használ a görcsoldó, fájdalomcsillapító.

Ha én kapnék egy ilyen összeget, azt megköszönném, és félretenném diákhitelre.

2020. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!