Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Újabb emlő ultrahang ?

Újabb emlő ultrahang ?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb 1,5 hete egy lilás kerek folt jelent meg a mellemen. Miközben menstruáltam többször oda nyúltam,fogdostam mivel fájt. Gondoltam biztos a folyamatos nyomkodástól beduzzadt vagy begyulladt. Mivel napok után sem múlt el elmentem egy emlő uh-ra (27éves vagyok) ami semmilyen elváltozást nem mutatott ki. Én már teljesen felkészültem a legrosszabbra így nagy megkönnyebbülés volt,viszont mivel továbbra is ott van látom így nagyon zavar. Nem kaptam rá semmilyen magyarázatot mitől lehet,de a doktornővel többször is megnézettem és azt mondta tényleg semmit nem lát. A kérdésem hogy hibázhatott? Várjak és nyugodjak meg vagy menjek el másik uh-ra is? (Igen sajnos előfordult a családban,nagymamámnak rosszindulatú mellrákja volt és sajnos meghalt)

Köszönöm a válaszotokat!



2020. nov. 26. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg nyugalom, nekem azt mondta a doki, amikor fájó csomókkal mentem uh-ra, hogy ha fáj, akkor nincs gond (a fájdalmatlan csomó, miegymás már inkább).

Szerintem figyelgesd egy darabig, meg próbáld átgondolni, hátha beütötted, vagy esetleg alvásnál nincs e valami, ami megnyomhatta, ilyesmi. Ha nem múlik, akkor viszont menj, amíg választ nem kapsz.

2020. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom egy sima hematoma. El fog múlni, felesleges emiatt újra elmenni. Ha mondjuk év hónap múlva se múlik, majd akkor.
2020. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!