Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyben különös gömbszerű...

Hüvelyben különös gömbszerű valami, mi lehet ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A párom egy nemi aktust megelőzően különös dolgot észlelt rajtam. Állítása szerint a hüvelyemben az ujjával valami gömbszerűt érzett. Előző partnereinél ilyet nem tapasztalt. Szeretném megtudni, hogy mi lehet ez? Van okom aggódni?


Köszönöm előre is a válaszaitokat!



2020. nov. 29. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez komoly kérdés? A méhnyakot érte el...
2020. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az elején érezte.
2020. nov. 29. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Vagy túl nagy a G-pontod, vagy jóindulatú daganat (nyugi, visszahúzódik idővel, ha az). Persze vicces válasz esetén netán gésa golyókat rejtegetsz benne. ;)
2020. nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
A ciszta a leggyakoribb ok
2020. nov. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És te nem nézted meg magadnak?
2020. nov. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jezuskrisztus. Ez a mehnyak. A ciklustol fuggoen lejjebb vagy feljebb van, puhabb vagy kemenyebb. A gyakorisok alapjan ugy tapasztalom, meg a nok is azt hiszik, az a legeslegvegeben van a huvelynek.

Tessek megnezni az anatomiai keresztmetszetet.

2020. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, a biztonság kedvéért kértem időpontot a nőgyógyászomhoz, sajnos csak több mint 1 hónap múlvára kaptam, remélem nincs semmi komolyabb bajom és tényleg csak a méhnyak lesz az.

5-ős: Nem, tudom furcsának tűnik de én azokhoz a kevés nők közé tartozom aki nem tud magán önvizsgálatot végezni, sajnos még a gondolatától is megszédülök :(

2020. nov. 30. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!