Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum kúra után különös...

Antibiotikum kúra után különös tüneteim vannak, de azonosítani nem tudom. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Torokgyulladás miatt antibiotikum kúrát kaptam (ospen 100 000 0000 NE 3x1 8napig el.l) fogamzásgátló mellé (Mirabella). Elfelejtettem közölni az orvosommal, hogy szedem a mirabellát, betelefonáltam a rendelőbe, hogy megkérdezzem hogy szabad-e együtt szedni, azt mondták igen. Még javában szedtem az antibiotikumot mikor égő érzést éreztem odalent pisilés közben, majd ritkán, de elkezdett viszketni is. Szinte 30percenként rohanok pisilni, jön is szakszerűen. Ideje lenne a menstruációmnak is, de még nem jött, ellenben sebes odalent, vagy nem tudom, de fáj és pöttyözve vérzik. Mi lehet ez? Gyulladás? Hüvelygomba? Sosem volt még ilyenem. Tegnap hagytam abba az antibiotikumot és szerdán a mirabellát (tablettaszünet). Szedem a probiotikumot, de nem érzek jelentős változást. Mi okozhatja ezt? 19/N
2015. nov. 29. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Antibiotikum miatt candidás lettél. Candibene vagy Canesten combi segít, előírás szerint.HA közben megjönne, utána csináld végig a 3 napos kúrát!
2015. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum egyik leggyakoribb mellékhatása a hüvelygomba. Menj el vele dokihoz.

19L

2015. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az antibio megoli az osszes bacit mindenhonnan sajnos a jokat is es a rossz meg elszaporodik. huvelygomba tuti
2015. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Canesten combi és gratulálj az orvosodnak, aki nem szólt az antibiotikum mellékhatásáról és annak megelőzéséről.
2015. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!