Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy ettől felborul...

Lehetséges hogy ettől felborult a hormonháztartásom?

Figyelt kérdés
Hónapok óta rendszeresen jártam edzeni, és mióta bezártak az edzőtermek(azóta nem mozgok) kb egy hétre rá elkezdtem néha kicsit vérezni. Nem erős vérzés, csak éppenhogy vérzek, és “darabos”. Ez már a második hete tart, most fog kezdődni a hét végén a mensim. Ezt tudjam be ovulációs vérzésnek? Vagy ez lehet amiatt hogy felborítottam a napirendemet és ezzel a hormonjaimat?
2020. nov. 30. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 1 hétig vérzel, annak semmi köze nincs a peteéréshez, viszont a sport elhagyásához sem valószínű. Amennyiben nem múlik menstruáció után sem mindenképp orvoshoz kellene menned.
2020. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A peteérésem környékén kezdődött, barnás, rózsaszínes enyhe vérzéssel, azóta is ez tart. Nem csak a sportot hagytam el, hanem a teljes napirendem felborult, teljesen máshogy kelek, máshogy fekszem, mindenem megváltozott. Emellett pedig alkalmazok fogamzásgátlót is, annak lehet köze ehhez?
2020. nov. 30. 23:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátlót szedsz nincs ovulációd. A tablettának lehet mellékhatása közti vérzés, rendszeresen ez probléma lehet, gyógyszer csere szükséges, ha néhány hete/hónapja szeded még nem állt be a hormonrendszered, 3 hónap után érdemes megnézetni.
2020. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!