Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véres vizelet és esemény...

Véres vizelet és esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés

Szombaton későn vettük észre, hogy kiszakadt a gumi, ezért még aznap este vettem be esemény utáni tablettát (escapelle). Azóta viszont felfázós tüneteim is vannak, megpróbaltam itthon kezelni (sok folyadék stb.) tegnap szinte teljesen el is múlt, erre ma reggelre véres lett a vizeletem, ég, szúr. Ha veszek erre Monuralt (orvos már tegnap felirta), azzal ugye nem ártok az esemény utáni hatásának? Valamint a gyógyszernek lehet köze a véres vizelethez? Lehet buta kérdés, de nem igen volt még ilyen, nem szeretném ha ütnék egymást.

Köszönöm szépen a válaszokat!


2020. dec. 1. 05:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz tőle, azt már napokkal ezelőtt vetted be. De ez a vérzés nem a gyógyszertől van, ez valami húgyúti fertőzés.
2020. dec. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!