Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy ne jöjjön...

Mit csináljak hogy ne jöjjön meg karácsonykor? Miért kell pont akkor meg jönnie?

Figyelt kérdés

20.an kéne de 2-3 napot késni fog mindig késik.

1x szeretném jól érezni magam akkor sem fogom tudni. Végre kettesben lehetnénk a párommal. Nagyon ritkán tudunk 1 napot együtt tölteni.

Így nem leszek jól, nem lehet velem beszélni, álmos leszek végig alszom az egészet. Nem akarom ezt mit csináljak?



2020. dec. 1. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Ess teherbe
2020. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet veled beszélni? Alszol? Röhej. :D Állíts magadon, rinyagép.
2020. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Hany éves vagy? Mert az ilyen nyávogás 16 év felett elég kínos.
2020. dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

21 vagyok 💁🏼‍♀️

Nem nyavogok komolyan rosszul vagyok olyankor. Van amikor fel sem bírok kelni, vagy hányok.

2020. dec. 1. 22:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen “nepi praktikak” arra, hogy hogyan késleltesd. Ha esetleg szedsz fogamzásgátlót, azzal is tudsz trükközni. De ezek nem 100%osak.

Ha meg semmi nem segít és megjön, akkor tartsatok egy ágyban összebújós, forrócsokis karácsonyt a pároddal. Szeretkezni pedig nem csak behatolással lehet. Kitartást!

2020. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%

Egy esemény utáni esetleg? , az felborit annyira hogy pár napig vérezni fogsz a rendes mensid meg késni


Nekem anno a citromlé bevált tolt 1-2 napot de az inkább szerencse volt

2020. dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Esemeny utani, persze...aztan ha veletlenul majd ra 2 hetre tenyleg kellene, nem veheti be, mert nem lehet olyan surun szedni, mint egy cukorkat 🤦‍♀️ Amugy en vettem mar be, es ugyanolyan pontosan jott meg, mint szokott, tehat erre a celra nem is biztos, hogy megfelelne.

Azert ilyen tanacsokat ne adjunk mar, mert valaki tenyleg lesz olyan butus, hogy megfogadja :(

2020. dec. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

A 6os miért nem lehet letiltani ebből a topikból, de komolyan??


Akkora eszméletlen baromsàgokat irkàlsz minden kérdéshez hogy hihetetlen.


Kérdéző, erre nincs praktika.

Fogamzàsgàtlóval eltudnàd tolni.

De ihatsz te 1liter citromlevet is, semmit nem fog csinálni

2020. dec. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%
Azt se tudod ki vagyok már tiltanál cuki vagy
2020. dec. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Nyilvan nem lehet tudni ki vagy, ez egy anonim oldal :) De igazat adok a 8-as valaszolonak, tiltani kene azt, aki karos es veszelyes dolgokat javasol.
2020. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!