Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tennél, ha egy számodra...

Mit tennél, ha egy számodra fontos személy meghalna pont karácsony előtt?

Figyelt kérdés
Egy ilyen esetet hogyan kezelnél?

2017. dec. 18. 19:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tegyük hozzá, hogy öngyilkos lett az a fontos személy.
2017. dec. 18. 19:26
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Eltemetném.
2017. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

Meggyűlölném a Karácsonyt és soha többé nem ünnepelném.


Ez elég tragikus, de szerintem egy hirtelen haláleset is borzasztó. Mindkettőt másképp kellene feldolgozni. De nem akarok ilyeneken gondolkodni.

2017. dec. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Nem zsarolás ez, ne értsd félre, nem tervezek semmi ilyesmit. Én vagyok az, aki jelenleg átéli, és fogalmam sincsen, mit tegyek... ez most teljesen traumaként ért, semmi kedvem nincs.
2017. dec. 18. 21:20
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Jah, akkor sajnálom :( Nehéz ilyenkor mit mondani, mert idő annak az elfogadása, hogy ő így döntött és neked tovább kell lépned, mert te biztos vagoyokbenne boldogan, nyugodan szeretnél élni. Sokmindent nem tudsz tenni, kisírod magad, beszéltek róla, amíg jól esik, és remélhetőleg nem fogsz évekig gyászolni. El kell fogadni, hogy ő így döntött valamiét, valamiért eldobta az életét. 1000 millió ok lehet rá. Részvétem és kitartást az élethez!
2017. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanazt,mint amit bármikor máskor.Nem befolyásolna,hogy karácsony előtt vagyunk.
2017. dec. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Pont ma reggel gondolkodtam el ezen egy.. híres személy öngyilkosságának kapcsán aki tegnap hunyt el és megrázott az eset; de a családban is történt már öngyilkosság, engem sem kerülnek el az ilyen gondolatok, tudom miről szól ez. Arra jutottam, hogy illő módon meg kell gyászolni őt, el kell fogadni a döntését és nem szabad haragos gondolatokkal kezelni. Inkább legyen ez egy fontos üzenet mindenki számára, hogy figyeljen oda saját és szerettei, embertársai lelki egészségére és ne féljen szakértő segítségét kérni!!
2017. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
Én senkinek nem vagyok fontos. Csak arra kellek,hogy levezessék rajtam az ideget.
2017. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen sok hires ember lett ongyilkos ebben az evben... Chester, Shinee Jonghyun. Borzaszto....
2017. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
#8 Azt hiszed egyedül vagy ezzel?
2017. dec. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!