Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátló abbahagyását...

A fogamzásgátló abbahagyását követően milyen tünetek keletkezhetnek?

Figyelt kérdés
Nálatok mi fordult elő és mennyi ideig állt fenn? A ciklus mennyi idő után állt be normálisan?

2020. dec. 2. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Nekem olyan 3 hónap kellett, tünet csak gyógyszer szedés esetén áll fenn, ha nem szedsz bogyót mégis milyen tünetet vársz???
2020. dec. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek lehetnek:

Rendszertelen ciklus, menstruacio elmaradása, zsíros haj, hajhullás, akne a testen es arcon, hízás/fogyás, meddőség, pajzsmirigy működésének rendellenessege, IR, hormonhaztartas felborulásanak tünetei, amit eddig elnyomott a bogyó

En sosem szedtem, szoval sajat tapasztalatot nem tudok mondani, de a baratnoim megszenvedtem vele, akkor is amikor szedtek, meg akkor is, amikor letettek

2020. dec. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1-es: ha leteszik a fogamzásgátlót akkor rengeteg tünet jelentkezhet, mivel a szervezeted hozzászokott ahhoz, amit a gyógyszer tett veled.


Kérdező; bár én még nem tettem le, egy ismerősöm mesélte, hogy neki kb 2-3 hónap volt míg beállt a ciklusa és a legfőbb tünete az volt, hogy elkezdett pattanásosodni nagyon durván. Ugyanakkor a pattanások nagyon furcsán értek meg, gyakorlatilag egyből begyulladtak, és kb a semmiből keletkeztek. Ő úgy fogalmazta meg, hogy kezdett rohadni a bőre. Ez picit talán túlzás, de tényleg ronda lett az arcbőre egy fél évre

2020. dec. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

14 ev szedes utan tettem le a jadinet/jasminellet. Ennek tiz eve. Azota sincs gyerekem,mert kepesek vagyunk gumival vedekezni. (Nem akarunk gyereket meg evekig.)


Nem kell eoilalnom teljes testen heti 2x ,csak 2 hetente!!

Az arcom azota is szorosodik. Ha nem epilalnam,2 cm lenne a szor mindenhol. Azota csak heti 1x kell. A foggatlo alatt 2 naponta nott 3-5 mm-t. Sokszor naponta epilaltam.


Egy ev alatt a menzeszem hajszalpontosra beallt. Premenst szedtem. Venynelkuli gyogynoveny.


A hajam nem zsirosodik ugy. Megsurosodott es no. Nem torik.


A borom nem rancos.


Pattanasom nincs.


Lefogytam.


Jol alszok. Akkoriban nem tudtam melyen aludni.

Erzem ujra a szagokat es izeket normalisan. A tabi ezt is tompitotta.


Ujra visszater a regi izlesem etelekben,ruhakban es pasikban.

2020. dec. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!