Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárgás folyásom volt, elmentem...

Sárgás folyásom volt, elmentem nődokihoz és vett kenetet is. A folyásra és a viszketés miatt baktériumra gyanakodott így felírta a fluomizint,amit minden este 6 napig kellett felhelyezni,majd ezután gynoflor visszaállítot ajánlott?

Figyelt kérdés
A fluomizin antibiotikumos. Ezt 6 napig minden este felhelyeztem de a sárgás folyás megmaradt, de elkezdtem utána a gynoflort hátha az megszünteti a folyást. Az eredményem 2-es lett, de találtak gyulladást,amire az asszisztens Betadin hüvelykúpot ajánlott a gyógyszertárból. A gynoflor vizes folyással távozik és azt veszem észre, hogy maga a gynoflor kúp jön ki sárgásan a tisztasági betétre. Ez normális? Ha abbahagyom elmúlik a sárga folyás? Ha nem múlik kezdjem el a betadinost?
2020. dec. 2. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Elöször betadine! Aztán huvelyflóra visszaállító!! Plus kulsoleg canesten krém.
2020. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a fluomizin antibiotikumos volt és vényköteles, nem annak kellett volna segítenie mind a gyulladásra mind a baktériumra? Miért a vénynélkül kapható betadinos kúp oldana meg mindent? a gynoflornak nem enyhén sárgán kellene távoznia? Szóval ez probléma?
2020. dec. 2. 20:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Bármi tapasztalat gynoflorral?
2020. dec. 2. 21:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Gynoflor akkor jó, ha elotte ugymond ki lett írtva a gomba vagy bakterium. De amig nincs, csak ront a helyzeten szerintem.. tapasztalat szerint nekem legalábbis így volt
2020. dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És neked mikor távozott a kúp ,,maradvány" enyhén sárgás színe volt?
2020. dec. 3. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, és utána darabos. Ne vidd túlzásba a használatot. Gyógyulási idő is van, hagyd regenerálódni. A folyást figyeld, ha nem bűzös, akkor kezd helyre jönni, pár nap, amíg helyre áll a ph.
2020. dec. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!