Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért viszket és néha ég a...

Miért viszket és néha ég a puncim?

Figyelt kérdés
Szóval pár hete viszketett a puncim, de nem éreztem égő érzést, de aztán elmúlt. Most újra előjött, és mostmár viszket, néha ég, és piros is. Utánna néztem, és úgy gondolom, hogy gomba nem lehet, mert nincsen túrós folysásom. Bakteriális fertőzésre gyanakszom. Még szűz vagyok és 16L. A gyógyszertárban lehet erre kapni valami krémet vagy akármit? Köszönöm a válaszokat.

2020. nov. 29. 21:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Folyásom* bocsi
2020. nov. 29. 21:01
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Gombás fertőzés
2020. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nogyogyaszhoz o tobbet tud mondani.
2020. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Az intim viszketèst nem csak gombas fertôzèsektôl alakulhat ki! Az irritáció oka lehet p. Szôrtelenites, vagy egy uj tusfurdô, vagy mosószer, ôblitô tôl islehet. Ha nincs semmi váladèk vagy kellemetlen szag, akkor tovább kell keresni az okot. Lehetôleg intimtájèkra használjál hipoallergèn kèszitmènyeket.
2020. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valamilyen kellemetlen szag van, és ilyen még nem volt.
2020. nov. 29. 21:38
 6/7 anonim ***** válasza:
ORVOS
2020. nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el nődokihoz. Ő kezelésbe vesz
2020. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!