Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a végbélnyílásomon?

Mi lehet ez a végbélnyílásomon?

Figyelt kérdés

A végbélnyílásomon van valami bőrdarab.

Tehát nem olyan sima ott amilyennek lennie kellene (gondolom én) hanem ilyen bőr kinövés van egy picit ami nem belül van vagy belülről jön hanem igazából a peremén van.


Nem zavaró, nem érzem és nem is fáj csak esztétikailag nem tetszik.


2020. dec. 3. 18:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az aranyér az az ánuszrózsa mellett kidudorodó ér belül vagy kívül nem? De ez valami különálló bőrdarab aztmondja.
2020. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Én minden normális választ felpontoztam.


Tehát akkor ne foglalkozzak vele addig amíg nem zavar semmilyen formában?


#13 nem teljesen különálló, a peremén van még bőrszínű de van egy kisebb ága ami beljebb van de az is csak ici picit.

2020. dec. 3. 19:29
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor se kell feltetlenul vele foglalkozni ha van vele gond. Enyem ha erolkodok elojon, ha rosszul ettem es kemenyet vecezek vagy epp megy a hasam akkor is elojon. Akkor aztan egy het amig viszket, csip, eg. De sok vizivassal, rendszeres vecezessel es neogranormonnal hamar elmulik. De kaphato ra kimondottan aranyerkenocs es kup is ha lesz tuneted mar.

Műteni is meglehet, de kegyetlen fajdalmas az erzestelenito injekcio. Csak akkor mennek bele ha mar nagyon sulyos az allapota, ergo nagyon nagy, allandoan faj, nem mulik. Egyebkent nem mutetnem, az egy tortura. :D

2020. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Condyloma esetleg ?
2021. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!