Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lány létemre túl szőrös...

Lány létemre túl szőrös vagyok(mindenhol..), ez utalhat hormonzavarra? Ez kezelhető gyógyszerrel, amitől változás lesz?

Figyelt kérdés
sajnos mindenhol elviselhetetlenul szoros vagyok, mar hanyingerem van magamtol, es nem tudom mit kene csinalni.. az arcom is, a hasam is, a fenekem is, de meg a nyakam is.. raadasul nem ilyen szoke:( es ha borotvalok kipattogzom, ha gyantazok akkor is, es nem is tartos, raadasul mintha egyre tobb lenne.. gyogyszeres kezelessel ez nem orvosolhato?

2020. dec. 3. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el endokrinológushoz, lehet, hogy adrenogenitális szindroma miatt van túlzott szőrnövekedés.
2020. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előfordulhat, hogy inzulinrezisztenciád, vagy PCOS-ed van. Igaza van az elsőnek, irány az endokrinológia. Egyébként a túlzott szőrnövekedést nőkben okozhatja szimpla túlsúly is. Van valamilyen egyéb problémád, például akné (akár háton, mellkason)?
2020. dec. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%
Puncid?
2020. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!