Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szexelhetek ma este, ha...

Szexelhetek ma este, ha holnap reggel nőgyógyászhoz megyek? Gyógyszert akarok váltani, mi legyen az indokom?

Figyelt kérdés

1.Nem szokott belém élvezni,másnap nem is szoktam ragadni, na meg aktus után mindig megyünk tusolni.

2. Azért szeretnék váltani, mert az előző gyógyszertől nőttek a melleim, de aktívan sportolok és másik gyógyszerre váltatott, és ugye a sport fogyaszt.. de ha ezzel állítok oda, hogy azért szeretnék gyógyszert váltani.. hülyének fog nézni. (Na meg a régebbi az olcsóbb volt és ez a 7000ft-os meg most irtó drága a pénztárcámnak ez is 1+ok a váltásra nálam)

3.Mondhatom, hogy kérem a vizsgálatot, hogy meggyőződjek róla, minden rendben van-e odalent? Csak mert néha fáj ha pisilek, szerintem felfáztam. Ez panasznak számít igaz?

Máskor mondtam neki hogy mi a panaszom(más volt) és vizsgálat nélkül kiírt Canestent..

4. 1+napot húzni akartam ezért kihagytam a tegnapi tablettát és ma viszont beveszem. Nem szoktam ilyet csinálni, ma még szexelhetek ha beveszem?


2010. aug. 11. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
elvileg hanyagolni kell 24 órával előtte, nekem ezt mondta
2010. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha rendesen tisztálkodsz, nyugodtan

nőgyógyászati szűrésre évente érdemes menni, nem fog meglepődni a doki emiatt

de a gyógyszerváltáson sem, nem is biztos, hogy különösebben magyarázkodnod kell

(esetleg nézd meg, hogy milyen mellékhatásai lehetnék a tablettának, s hivatkozz azokra)

2010. aug. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy estét sztem kibírsz szex nélkül :). Viszont úgy gondolom hivazkothatsz nyugodtan arra, hogy drága a másik gyógyszer, azt biztos megérti. A mell növesztős indok meg a saját ügyed, sztem mondhatod, de ha kínosnak tartod akkor hivatkozz csak az árára. Heccből ne mondj olyat hogy valamelyik mellékhatás igaz rád, mert annak még következményei lehetnek.
2010. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

- Jobb, ha ma este csak tv-t néztek.

- Nyugodtan indokold a kérésedet a gyógyszer árával, meg fogja érteni.

2010. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szexelj nyugodtan, énse szoktam figyelni...
2010. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha vesz kenetet vagy ilyesmi, akkor nem túl jó, ha előtte szexelsz. Bírd ki azt az egy napot.
2010. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!